Naši odborníci

Na našich pobočkách pracují profesionálové s adekvátním vzděláním a s kontinuálním doplňováním odborné kvalifikace.

Naši výživoví poradci využívají ve svém poradenství komplexní nutriční typologii, což je unikátní metoda, která v sobě spojuje principy tradiční indické medicíny a trendy moderní celostní medicíny.  Na základě těchto zásad odborný nutriční specialista určí váš individuální typ metabolismu a sestaví pro vás ideální výživový plán a jídelníček.

Specialisté jsou trvale pod kontrolou celé řady expertů:

RNDr. Petr Fořt

Autor 20 knih o výživě.

Ve Světě zdraví má na starosti vývoj programu Komplexní nutriční typologie, školení specialistů, vývoj doplňků stravy  a je vedoucím oddělení zpracování biochemických vyšetření krve.

"Vše co sníme, musí projít trávicím traktem. Strava přitom obsahuje nejen základní makro a mikro živiny, ale také stovky dalších látek, které mohou být pro náš organismus prospěšné anebo naopak. Proto nic není tak důležité jako výživa."

 MUDr. Lenka Řehořková

Snímek obrazovky 2015-03-24 v 21.24.02

Ve Světě zdraví se zaměřuje na vnitřní lékařství a klinickou imunologii, práci s autovakcínami.
Členka týmu rehabilitace, sportovní medicíny a pedagožka.

"Z mých zkušeností vyplývá, že podrobné posouzení krevního obrazu a biochemických hodnot, je pro klienta vysoce motivující. Často si teprve tehdy uvědomí, že Světu zdraví nejde jen o redukci jeho tělesné hmotnosti a zlepšení fyzické kondice, ale také o zlepšení zdravotního stavu."

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Lékařské rady.

Dříve pracoval v IKEM na kardiochirurgii, prošel si několikaletou prací pro farmaceutickou firmu Merck Sharp & Dohme. Nyní se věnuje vzdělávání specialistů Světa zdraví. Jeho úkolem je spojovat poznatky moderní medicíny s výživovým poradenstvím. Taktéž se účastní vývoje nových doplňků stravy.

"Jako lékař jsem přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše, co potřebuje, poradí si i s řadou problémů sám."

A další ...


 

Naši specialisté, kteří jsou připraveni se Vám maximálně věnovat: