Prozeny.cz 19.12.2016

Když k nám Zuzana přišla do redakce, přímo zářila optimismem. Na všechny zapůsobila nejen milým vystupováním, ale i svým mimořádným vnitřním klidem. Ani nás to nepřekvapilo. Vypadat v 53 letech takhle…

Zuzana byla krásně nalíčená, oblečená v šik outfitu, který ji seděl bezvadně, protože zkrátka má postavičku jako ze žurnálu, úžasných 62 kilo. Takhle šťastná a pozitivní ale dlouho nebyla.

Událost, která změnila všechno

„Ještě dneska mi z toho naskakuje husí kůže, když si na to vzpomenu,“ začíná vyprávět Zuzana. Vzpomíná na dobu před 16 lety. V té době už byla rozvedená, žila sama se synem, podnikala a všechno zvládala.

Ještě před dvěma lety Zuzana měla o 13 kilo víc. Se svým tělem byla dlouhodobě nespokojená; archiv čtenářky

 

...

Před dvěma lety se ale konečně rozhodla začít se věnovat hlavně sobě. „Pořád jsem fungovala pro někoho, kdo potřeboval mou péči. Pro syna a rodinu. Když se před dvěma roky syn odstěhoval, začala jsem se víc zajímat o své tělo.“

Focení v krásných outfitech si moc užila. Jen z lodiček trochu bolely nožky :); Mona MartinůFOTO: MONA MARTINŮ

„Zuzana přišla k nám do poradny kvůli prevenci zdraví a lepšímu pocitu ze svého těla. Šlo nám především o změnu skladby stravy. Tělo na nastavený jídelníček reagovalo okamžitě, i díky tomu, že paní Zuzana na sebe byla velmi přísná,“ říká nutriční specialistka Kristýna Báčová ze Světa zdraví, která se Zuzanou spolupracovala.

více ZDE.