Veronika Wittmannová - za rok zhubla 13 kg

Nejste v tom sami, moje cesta:

Nikdy jsem váhu úplně neřešila, vždy jsem byla váhově celkem v normě. Většina tuku se mi ukládala na spodní části těla, tvar hrušky. Až postupem času, kdy jsem měla větší psychickou zátěž, mně šla váha pomalu nahoru. Nejvíce jsem přibrala, když jsem vše přestala psychicky zvládat.

Poté však přišel zlom,  v mém životě se objevil člověk, který se začal o mě zajímat, a já dostala sílu se sebou začít něco dělat. Začala jsem hlavně jíst pravidelně, více si vařit, a hlavně cvičit. Předtím mi sport vůbec nic neříkal. Po dosažení prvních výsledků si člověk na jídlo i cvičení velmi rychle zvykl. A je to součást mého dne.

Vy to s pomocí specialistů můžete zvládnout rychleji. I já pokračuji pod dohledem naší specialistky Marušky ze Světa zdraví v Rokycanech a ještě mám před sebou dlouhou cestu, ale nebojím se toho. Užívám produkty Světa zdraví, cvičím i podle videí a cítím se skvěle.

Budou chvíle, kdy to budete chtít vzdát, ale až uvidíte první výsledky a uslyšíte od okolí první slova chvály, chytne Vás to.

Přeji Vám hodně úspěchů na Vaší cestě. :) A pamatujte, že nejdůležitější je disciplína a motivace. Nic není hned, nepřibrali jste za noc, tak také za noc nezhubnete. Mějte své vysněné cíle, ale nezapomeňte si dávat i ty malé, a pak pomalu dosáhnete i těch velkých. A nezapomeňte se odměňovat, protože jste to vy, kdo dokázal být krok za krokem lepší, ať už jste na to úplně sami, či s trochou pomoci od druhých. Ale vše je jen ve Vás – všechna ta síla, motivace něco změnit, či někoho požádat o pomoc…

S láskou Veronika W.