Krásná proměna paní Lenky

Všem, kteří ještě váhají, bych chtěla rozhodování usnadnit touto svou recenzí:

Vážení budoucí klienti Světa zdraví,

i mně při rozhodování, zda se vyplatí investovat do poradenské péče profesionálů na zdravé hubnutí, pomohly recenze spokojených klientů.

Mám za sebou základní 3,5 měsíce dlouhou kúru a před sebou šťastné dny bez zhubnutých 5 kil.

2b2tt_c7qhq_lenka-samuelova-pred_230x320_9Dokázala jsem si splnit své předsevzetí, ale nebyla jsem na to sama. Slečna Podzimková mi byla velmi vstřícnou průvodkyní při sestavování jídelníčku, při kontrolách, měla radost z mé radosti, naučila mě další kulinářské fígle a složila mi poklonu na konci naší společné cesty.

Do centra jsem přišla smutná po marných snahách o hezkou postavu. Vždycky jsem málo a podle svých představ i zdravě jedla, hodně jsem cvičila, ale váha se pořád pohybovala kolem začarovaných 65 kil. Při první konzultaci jsem slečnu Podzimkovou postavila před nelehký úkol: změnit můj přístup k jídlu, změnit mou fobii z jídla na radost, změnit můj pokřivený pohled na jídlo ve zdravý přístup, změnit mé tělo z faldíkatého na „Wou, Vám je vážně čtyřicet.“. A stalo se. Všichni si všimli. Mám o velikost menší šatník, ačkoliv vůbec nemám hlad, mám radost ze cvičení, protože vím, co jíst před ním a co potom.

Nikdy mi nikdo neřekl, že jsem tlustá, nebyla jsem. (Dokonce mi při odchodu z první návštěvy jeden sympatický muž, který čekal na konzultaci, vysekl poklonu: „No jestli zhubnu do krásy jako Vy, budu šťastnej.“) Ale teď mi všichni říkají, že mi to hrozně sluší. Co víc potřebuje žena slyšet? Naučila jsem se, jak se kombinují potraviny, aby tělu nic nechybělo, oblíbila jsem si nové chutě, naprosto bez výčitek občas zhřeším, nemusela jsem se vzdát vína.

vslk1_0pm5v_po_230x320_9Původní investice se mi mnohonásobně vrátila. Nový jídelníček rodinu finančně naprosto nezatěžuje, často jedí se mnou. Přestože manžel říká, že řepu a cizrnu se mnou jíst vážně nebude, mnoho nových návyků a kombinací naprosto přirozeně přijal. A obměnit mi šatník je pro něj úžasnou výzvou.

Už 3 měsíce uplynuly od poslední kontroly, jsem pořád na 60 kilech.

Dáte-li si nějaké předsevzetí pro rok 2017, nechť je splnitelné. Navštivte Svět zdraví a krok za krokem si plňte své sny.

S poděkováním za pomoc slečně Podzimkové a drahému manželovi

Lenka Samuelová.