Pavla Ditrichová

Za svùj život jsem držela spoustu diet, některé dokonce několikrát, ale výsledek byl vždycky stejný. Po několikadenním nebo měsíčním hladovění jsem vzala ledničku útokem a jedla a jedla a jedla. Pak zas přišlo období diety a bludný kruh opět pokračoval, až jsem ztratila veškerou motivaci k hubnutí. Bolestný pohled do zrcadla jsem zaháněla jídlem.

Až jsem jednou objevila na internetu reklamu na Svět zdraví. Ten den měli akci na první konzultaci za polovinu ceny a když jsem si přečetla několik příběhů lidí co to dokázali, bylo rozhodnuto. Za několik dní se mi ozvala milá paní asistentka a domluvily jsme si schůzku. Jaké bylo zděšení, když jsem se dozvěděla, že mám nejenom vysokou váhu, ale  i moje ostatní hodnoty jsou alarmující, ani nebudu popisovat. A tak jsme se do toho se slečnou Andreou Větrovcovou pustily. Následovala návštěva při které mě vyzpovídala jak vlastně žiji, pak už mi jen předala s odbornou instruktáží jídelníček a už to šlo vlastně samo.

Odešla únava, stres z pohledu do zrcadla a hlavně nemám hlad.

Za 3 měsíce jsem lehčí o 18 kg, z počátečního čísla 38,8 % tuku jsem se dostala na krásných 29 %, viscerální tuk jsem snížila ze 7 na 3  a rozhodně pokračuji dál.

A vlastně nejen já. Na téhle cestě se ke mně připojil i mùj přítel.

Takže dvojnásobný dík Světu zdraví.