Jakub Lassas

Po vánočních svátcích jsem začal mít problémy s váhou,které se mi do té doby celkem dařilo hlídat a svou váhu si držet v přijatelných mezích.Ovšem po vánocích mně vylétla váha na hodnotu, kterou jsem do té doby neznal a začal jsem mít problémy. Hlavním problémem bylo zadýchávání, které nebylo vůbec příjemné a donutilo mě se zamyslet.

Na internetu jsem začal hledat nějakou poradnu,nechtěl jsem jen nějakou "zaručenou" poradkyni ve svém okolí ale potřeboval sem vidět nějaké reference, příběhy až jsem narazil na Svět zdraví a rozhodl se, že jdu do toho, ať to stojí, co to stojí, hlavně, když to bude fungovat.
Už dříve jsem zkoušel nějaké "drastické" diety, které byly nejvíce o hladovění, ale výsledek se dostavil vždy jen na chvíli. Po první konzultaci jsem byl natěšen a vrhl se s chutí do toho. Překvapilo mě, že si jídlo nemusím vážit a že nemám nic zakázané,pouze nedoporučené :) a tudíž bylo jen na mně jestli si občas dám něco, co bych neměl. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat a moje váha začala jít pomalu dolů a já si stanovil cíl. Tento cíl mám dnes už splněn a užívám si svoji váhu a pocity s ní spojená,jakožto obdivné dotazy :)
Dnes už nemám problémy tento jídelníček dodržovat, jídla mně chutnají a na některá jídla, která jsem dříve jedl, nemám vůbec chuť. Dnes už jídelníček tak striktně nedodržuji a když se mi po "nezdravém" víkendu objeví nějaké kg nahoře, vím přesně, jak se s ním vypořádat.C ítím se velice dobře a mám chuť sportovat, nejsem unaven a mám větší sebevědomí.Všem, kteří chtějí zhubnout, bych svět zdraví doporučil.