Ludmila Lassasová

Můj život je od 35 let jedna velká dieta.Bohužel neúspěšná. Po neustálých dietách, při výšce 158 cm se mi ručička váhy zastavila na 87 kg. Už jsem se na sebe nemohla dívat. Všechno mě bolelo a připadala jsem si hrozně tlustá a neohrabaná.

Spolu se svým 24-letým synem, který měl také problém s nadváhou, jsem se rozhodla navštívit Svět zdraví v Plzni. Po prvních návštěvách jsem byla hrozně zapálená a proto jsme k sobě přibrali ještě mojí mamču. A tak dnes hubneme ve třech generacích. Protože pracuji v továrně, musím si jídlo připravovat dopředu. Pravda je, že příprava zabere trochu více času, ale člověk si časem poradí a ulehčí. Jen bych chtěla vzkázat těm, kteří tvrdí, že to nejde, když pracují na směnný provoz, že to jde.

A ty výsledky stojí za to. Dnes mám o 16 kg méně, dobrou náladu a spoustu energie. Hlavně se cítím lépe, nebolí mě tolik záda, hlava a mám chut sportovat. Stouplo mi sebevědomí a líbí se mi pochvalné připomínky známých. Ve Světě zdraví mě naučili, jaké potraviny jsou pro mě vhodné a které naopak, zvýšila jsem příjem takutin a zařadila tělesnou aktivitu.

Všem ve Světě zdraví bych chtěla poděkovat za milý a profesionální přístup. Nejvíc své poradkyni Terezce. Všude vás ,děvčata, budu chválit.