Milena Holíková

Máme doma vorvaně, ten se koupe ve vaně,  to si prozpěvoval manžel, když jsem se koupala a nemohla jsem vylézt ven z vany. To byla poslední kapka. Za pár dní jsem potkala mojí známou, kterou jsem už skoro rok neviděla a pochválila jsem ji, jak dobře vypadá. To proto, že zhubla 14 kg za rok,  Zeptala jsem se jí, jak to udělala. Poslala mě do SVĚTA ZDRAVÍ za Markétou a já tam spěchala, fakt jí to slušelo.

1. 5. 2012 jsem si dala předsevzetí, že to taky dokážu. Počáteční váha 76 kg, koupila jsem si váhu na potraviny (tu ovšem nepotřebuji – kila jdou dolů sama).

První měsíc 4 kg, další měsíc 3 kg a potom každý měsíc další kg. Za pět měsíců celkem – 10 kg a těch cm v pase. Z velikosti 46 mám nyní 40 a jsem šťastná, velmi spokojená, mám energie, že bych jí mohla rozdávat. Všichni mě chválí a ptají se, jakou držím za dietu, říkám, že to není žádná dieta, jen změna životního stylu. Jím jen zdravé potraviny, které mi Markéta doporučila, jím do sytosti a nemám hlad. Tak dobře a hodně jsem se v životě nenajedla.

Jediné co mi nedoporučovali, bylo pití červeného vína, to jsem ovšem denně porušovala 0,2 dcl. Jsem moc spokojená, že

SVĚT ZDRAVÍ EXISTUJE, že jste to vymysleli. Chce se mi křičet do světa, když vidím ty oplácané lidi: ,,BĚŽTE VŠICHNI DO

SVĚTA ZDRAVÍ, zhubnout je tak jednoduché."

Děkuji Vám všem

Holíková Milena, Plzeň