Věra Gabrielová

Dobrý den,

chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenosti s hubnutím. Na jaře jsem se rozhodla něco udělat se svoji postavou. Je mi 47 let a 10 let mám cukrovku 2. typu, takže racionální strava není pro mne žádnou neznámou. Přišla jsem do studia zdraví, kde mě hned poslali na krevní testy. Výsledky ukázaly, že jsem se správně rozhodla pro změnu. Po analýze těla a metabolického typu jsem se mohla zamyslet nad skladbou jídelníčku. Individuální přístup poradkyně ze Studia zdraví mi ukázal správnou cestu.

Přidala jsem pohyb, jízdu na kole a cvičení pro Krotitelky kilogramů, což mi pomohlo shodit za tři měsíce neuvěřitelných      14,2 kg.

Jsem na sebe pyšná, pořídila jsem si nový šatník, manžel a známí mě chválí, jak mně to sluší. Pro ty, co si nevěří, přikládám radu, jak se poprat s nadbytečnými kily. Předpokladem je dobrá nálada, duševní klid a mít vše srovnané v hlavě. Těžko se dělá změna, když jsme naštvaní, nic nás nebaví, nebo nás lidi štvou.

Posílám také dvě fotky na porovnání. Všem studio doporučuji, je to prima zkušenost a cesta pro všechny, co si neví rady.

Vidíte, že to jde. 

Gabrielová Věra