Ivana Urygová

Jako mladá holka jsem bývala štíhlá. Pak jsem se vdala a postupně přišly 3 děti a jak to tak bývá, po každém mi nějaké to kilo zůstalo. Často jsem držela různé diety, něco shodila, ale pak se mi kila opět vrátila. Nakonec se mi váha vyšplhala na 94,8 kg a to už jsem se děsila. Začala jsem jíst méně, ale špatně. Seznámila jsem se s nynějším přítelem a tak jsem chtěla být pro něho ta nej a hlavně jsem chtěla udělat i něco pro sebe. Pořád mě trápila myšlenka jak zhubnout a nepřibrat. Náhodou jsem na netu narazila na článek ze Světa zdraví. Chvilku jsem váhala, pak jsem tam zavolala a domluvila si první návštěvu. Přiznám se, že jsem tomu až tak nevěřila, přesto jsem se rozhodla to zkusit.

Přivítaly mě sympatické a milé asistentky Světa zdraví v Plzni ve Zbrojnické ulici. Moje nutriční specialistka Andrea Větrovcová, mi vše vysvětlila a nechala mě se rozhodnout, zda do toho půjdu. Chvilku jsem váhala, ale pak jsem řekla ANO, kterého nikdy nebudu litovat. Dostala jsem jídelníček přesně na mou postavu. Už při další návštěvě mě mile překvapilo, že jsem ubrala 2 kg na váze a tak to pokračovalo.

Během půl roku jsem shodila 15 kg.

Slečna Andrejka mi vždy poradila co a jak dělat a pokaždé mě nezapomněla pochválit, což mi dělalo radost. Začala jsem jíst zdravě, přestala jsem mít chuť na sladké, které byly u mě časté. V pase jsem ubrala 18 cm, přes boky 12 cm a váhu si zatím pořád držím. Moc velké díky slečně Andrejce z Plzně, která mě motivovala a dodávala mi energii. Díky ní se cítím skvělě a mé sebevědomí stouplo.Takže neváhejte a zkuste to také.