Lucie Jabůrková, - 8 kg

Svět zdraví jsem se rozhodla navštívit na začátku roku 2016. Už delší dobu jsem koukala na reklamu, která se mi nabízela na sociální síti a ještě delší dobu jsem měla problém se na sebe podívat do zrcadla.

V těhotenství s dvojčaty jsem přibrala 27 kg. Díky zápřahu s dětmi, při podnikání a zařizování nového baráčku se mi podařilo zhubnout skoro na svoji původní váhu. O rok později jsem si bohužel dost nešťastně zlomila nohu a následovala dlouhá rekonvalescence. 6 měsíců jsem byla velmi málo pohyblivá a v této době jsem opět asi 10 kg přibrala. Do toho se přidal i vysoký krevní tlak.

Již při první konzultaci ve Světě zdraví jsem věděla, že do toho půjdu. Přivítala mě velmi milá specialistka Ivana Svobodová, která na mě po celý půlrok skvěle dohlížela a při každé návštěvě mě vždy znovu dodala energii a motivaci.

Od února jsem zhubla 8 kg,

cítím se mnohem lépe a opět se mi zvedlo sebevědomí. Teď už vím, že tímto neskončím a chci pokračovat dál. Naučila jsem se jinak jíst, vařit i cvičit. A vždy je mi velmi příjemné, jak mě všichni chválí.

V žádném případě nelituji financí, času ani energie co to stálo, protože výsledek stojí za to.

Celému Světu zdraví, především pobočce v Plzni a zejména Ivaně Svobodové velké DÍKY.

vzrv8_img_9812_230x320_9en07x_img_9813_230x320_9