Barbora Fialová

Gratulace pro paní Barboru, plánovala 13 kg, nakonec se povedlo více :-)

Bylo nebylo,

během studií jsem nikdy neměla problémy s nadváhou. Asi to bylo tím, že byl člověk stále v pohybu a mladé tělo se porvalo i s nevyváženou stravou.

Pak ale přišla první zaměstnání, kancelářské práce, kdy jsem půl dne seděla na zadku, celodenní stresy, vysokokalorické hotovky v podnikové kantýně atd. Je zajímavé, jak si člověk ani nevšimne, jak pomalu deko po deku kyne. Když se nad tím teď tak zamýšlím, tak jsem to možná ani vidět nechtěla. Moje chvilka prozření přišla, když jsem spatřila fotku z půlmaratonu, kde jsem se nechala vyfotit, jak jen na oko probíhám cílem. V tom okamžiku jsem si řekla: „Tak takhle tedy ne! Tohle slůně přece nejsem já!“

1503 Fialová před

Začala jsem hledat odbornou pomoc, protože v televizi jsem v několika pořadech viděla, že špatné hubnutí je možná horší než žádné. Během svého hledání jsem v Plzni náhodou šla kolem Světa zdraví. Když jsem to logo viděla, tak jsem si vybavila, že už jsem ho někde zahlédla v nějaké reklamě na internetu. A tak jsem do toho šla. Když mi při prvním stanovení metabolického věku specialistka Markéta Hytmanová řekla, že je mi asi o dvě stě padesát let víc, než je můj skutečný věk, jen mi to dokázalo, že už bylo vážně na čase se sebou něco udělat.

Samozřejmě jsem zprvu měla pochybnosti, jestli si budu moci ještě moci sem tam dopřát něco ne úplně zdravého, ale nakonec se v průběhu hubnoucího procesu ukázalo, že když v týdnu dodržím předepsaný jídelníček, tak si o víkendu mohu v klidu zajít s kamarády na pivo, nebo občas slupnout něco na zub. Konzultace s nutriční specialistkou mě vždy naplnily optimismem a brzy jsem si již ani neuvědomovala, že jsem změnila svůj jídelníček, a přijala jsem nový způsob za svůj, jako by to tak bylo od jakživa.

1503 Fialová po

Vřele všem doporučuji tento program, aby z nás nebyl stát bábovek.

Děkuji Barbora Fialová